0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Brazil Serie A
Flamengo RJ
۲
۱
Gremio Porto Alegrense RS
Finished
۰۲:۳۰
EC Bahia
۱
۰
Fortaleza CE
Finished
۰۴:۰۰
Palmeiras
۲
۰
Vasco da Gama RJ
Finished
۰۴:۰۰
Atletico Paranaense
۳
۱
Criciuma EC
Finished
۰۲:۳۰
Cruzeiro MG
۲
۱
Cuiaba MT
Finished
۰۱:۳۰
Internacional RS
۰
۰
Sao Paulo FC
Cancelled
۰۲:۳۰
  Egypt Premier League
Pharco
۱
۲
Al Ahly Cairo
Finished
۱۹:۳۰
Ceramica Cleopatra FC
۱
۲
El Zamalek
Finished
۱۹:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Atletico Lanus
۲
۰
Racing Club
Finished
۰۳:۴۵
Sarmiento
۲
۰
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۱:۳۰
Tigre
۱
۱
Belgrano de Cordoba
Finished
۰۱:۳۰
Newell's Old Boys
۰
۲
Instituto de Cordoba
Finished
۰۳:۴۵
  China Super League
Meizhou Hakka
۰
۰
Shandong Luneng Taishan FC
Finished
۱۵:۰۵
Nantong Zhiyun
۰
۱
Shenzhen Peng FC
Finished
۱۵:۳۰
Tianjin Jinmen Tigers
۰
۳
Shanghai Port FC
Finished
۱۵:۳۰
  Morocco Botola Pro
FAR Rabat
۲
۰
Fath Union Sportive Rabat
Finished
۲۰:۳۰
Ittihad Riadhi de Tanger
۰
۰
Chabab Mohammedia
Finished
۲۰:۳۰
MCO Mouloudia Oujda
۰
۳
Raja Casablanca
Finished
۲۰:۳۰
Maghreb de Fes
۰
۱
Olympique de Safi
Finished
۲۰:۳۰
Union Sportive de Touarga
۳
۳
HUSA Agadir
Finished
۲۰:۳۰
CA Youssoufia Berrechid
۲
۳
Jeunesse Sportive Soualem
Finished
۲۰:۳۰
WAC Wydad Casablanca
۱
۰
Maghrib Association Tetouan
Finished
۲۰:۳۰
  Malaysia FA Cup
Terengganu
۲
۱
Perak
Finished
۱۶:۳۰
Pahang
۱
۲
Penang FC
Finished
۱۵:۴۵
Kedah
۵
۰
Bukit Tambun FC
Finished
۱۶:۳۰
Kuala Lumpur City FC
۲
۳
Kuching City FC
Finished
۱۴:۰۰
  Peru Reserve League
Carlos Manucci Reserves
۵
۱
Alianza Atletico Reserves
Finished
۲۳:۳۰
Cesar Vallejo Reserves
۵
۰
Comerciantes Unidos Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Sport Boys Reserves
۲
۰
UTC Cajamarca Reserves
Finished
۱۹:۰۰
  Brazil Serie B
Amazonas FC
۰
۱
Chapecoense SC
Finished
۰۳:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Samford Rangers FC
۲
۱
Taringa Rovers
Finished
۱۳:۳۰
Ipswich Knights
۰
۴
Holland Park Hawks
Finished
۱۴:۰۰
  Venezuela Copa Venezuela
Caracas FC
۲
۱
Metropolitanos FC
Finished
۰۱:۳۰
Monagas SC
۵
۱
Atletico La Cruz
Finished
۰۱:۳۰
Deportivo Tachira FC
۵
۱
Urena Fc
Cancelled
۰۱:۳۰
  Argentina Primera A Women
Racing Club (W)
۲
۲
CA Belgrano (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Werribee City U23
۱
۲
Brunswick City U23
Finished
۱۱:۴۵
Northcote City U23
۲
۴
Bentleigh Greens U23
Finished
۱۱:۴۵
  Tunisia Ligue 1
AS Slimane
۲
۲
ES Metlaoui
Finished
۱۹:۰۰
Stade Tunisien
۱
۱
Club Africain
Finished
۱۹:۰۰
EGS Gafsa
۱
۲
Olympique Beja
Finished
۱۹:۰۰
Bizertin
۲
۰
US Tataouine
Finished
۱۹:۰۰
Us Ben Guerdane
۱
۲
AS Marsa
Finished
۱۹:۰۰
  Argentina Regional League
Centro Norte Argentino
۴
۳
San Martin Margarita Belen
Finished
۲۲:۰۰
CA Regional de Resistencia
۱
۱
CA Juventud de Puerto Tirol
Finished
۲۲:۱۵
  Iceland 3. Deild
Vidir Gardur
۸
۰
KV Vesturbaejar
Finished
۲۲:۴۵
  Australia Victoria Premier League 1
Werribee City
۲
۱
Brunswick City
Finished
۱۴:۰۰
Northcote City
۲
۰
Bentleigh Greens SC
Finished
۱۴:۰۰
  Uzbekistan Super League
Metallurg Bekobod
۰
۰
FC Bunyodkor
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Torns IF
۰
۰
Eskilsminne IF
Finished
۲۰:۳۰
  Austria Landesliga
SC Wiener Neustadter
۳
۰
Indat Rohrbach
Finished
۲۱:۳۰
USV Scheiblingkirchen
۱
۲
Zwettl
Cancelled
۲۱:۰۰
SC Ortmann
۱
۱
SC Retz
Finished
۲۰:۳۰
SK Slovan Hac
۵
۱
FC Stadlau
Finished
۱۹:۳۰
Worgl SV
۰
۱
SC Kundl
Finished
۲۰:۳۰
SV Gerasdorf Stammersdorf
۲
۲
ASV 13
Finished
۱۹:۳۰
SV Donau
۰
۱
SC Red Star Penzing
Finished
۲۰:۰۰
ASV Schrems
۲
۰
Korneuburg ASC Marathon
Finished
۲۱:۰۰
SV Haitzendorf
۷
۰
SV Sparkasse Waidhofen/Thaya
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Baiano 2
Fluminense De Feira
۱
۰
Jacobinense BA
Finished
۰۱:۳۰
  Ecuador Serie B
Gualaceo SC
۱
۰
Manta FC
Finished
۰۳:۳۰
  Spain Regional League
CD San Isidro
۱
۰
Real Tacoronte CF
Finished
۲۳:۳۰
  Thailand University League
Dhurakij Pundit University
۰
۰
Bangkok University
Finished
۰۵:۳۰
  Spain Primera Division Women
Sporting de Huelva (W)
۱
۴
Real Madrid (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
FC Okzhetpes
۱
۰
FK Kaspyi Aktau
Cancelled
۱۶:۳۰
Kaisar Kyzylorda Reserves
۱
۲
FC Taraz
Finished
۱۷:۳۰
  Ethiopia Premier League Women
Addis Ababa Ketema (W)
۱
۲
Arba Minch (W)
Finished
۱۰:۳۰
Ethiopia Nigd Bank (W)
۲
۱
Mechal FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
University Azzurri FC
۲
۴
Darwin Hearts
Finished
۱۲:۳۰
Casuarina FC
۲
۱
Hellenic Athletic Club
Finished
۱۴:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women
Salisbury Inter (W)
۲
۴
Adelaide Comets (W)
Finished
۱۴:۱۵
Adelaide University (W)
۰
۳
West Torrens Birkalla SC (W)
Finished
۱۲:۱۵
Sturt Lions (W)
۶
۶
Adelaide City (W)
Finished
۱۳:۳۰
  World Maurice Revello Tournament
Republic of Korea U21
۲
۱
Indonesia U20
Finished
۱۵:۳۰
Saudi Arabia U23
۱
۲
Panama U23
Finished
۱۹:۳۰
Mexico U23
۱
۳
Japan U19
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Sao Paulo FC U20
۳
۰
Referencia U20
Finished
۲۱:۳۰
EC Agua Santa U20
۳
۱
Aster Brasil FC U20
Finished
۲۱:۳۰
Inter Limeira U20
۱
۱
Cosmopolitano U20
Finished
۲۱:۳۰
Taubate SP U20
۲
۱
CA Joseense U20
Finished
۲۱:۳۰
Brasilis FC U20
۰
۰
SC Aguai SP U20
Finished
۲۱:۳۰
Jose Bonifacio U20
۳
۰
Olimpia SP U20
Finished
۲۱:۳۰
Sao Jose Dos Campos EC U20
۱
۱
Pinda U20
Finished
۲۱:۳۰
Rio Branco AC U20
۰
۱
Uniao Sao Joao U20
Finished
۲۱:۳۰
Rio Preto U20
۱
۳
Tanabi U20
Finished
۲۱:۳۰
Corinthians U20
۳
۰
Sao Bernardo SP U20
Finished
۲۱:۳۰
Maua FC U20
۰
۱
Portuguesa Santista SP U20
Finished
۲۱:۳۰
Desportivo Brasil U20
۴
۰
Sfera SP U20
Cancelled
۲۱:۳۰
Inter de Bebedouro U20
۱
۴
Sertaozinho U20
Finished
۲۱:۳۰
Gremio Novorizontino U20
۱
۰
Marilia AC U20
Finished
۲۱:۳۰
Santos FC U20
۳
۰
Santo Andre U20
Finished
۲۱:۳۰
Ibrachina U20
۳
۰
Portuguesa Desportos U20
Finished
۲۱:۳۰
Flamengo SP U20
۲
۲
Nacional AC U20
Finished
۲۱:۳۰
Comercial FC Tiete U20
۰
۱
Sao Bento U20
Finished
۲۱:۳۰
Sao Caetano U20
۳
۰
Juventus SC U20
Finished
۲۱:۳۰
Ponte Preta SP U20
۱
۱
Porto FootBall U20
Finished
۲۱:۳۰
Guarani SP U20
۳
۱
Metropolitano AL U20
Finished
۲۱:۳۰
VOCEM U20
۲
۲
Presidente Prudente U20
Finished
۲۱:۳۰
Uniao Suzano AC U20
۲
۱
Uniao Mogi das Cruzes FC U20
Finished
۲۱:۳۰
Botafogo SP U20
۷
۰
CA Bandeirante SP U20
Finished
۲۱:۳۰
Ibrachina U20
۳
۰
Portuguesa SP U20
Finished
۲۱:۳۰
Bragantino U20
۴
۰
Paulinia FC U20
Finished
۲۱:۳۰
Rio Claro U20
۵
۱
CA Taquaritinga SP U20
Finished
۲۱:۳۰
Gremio Osasco U20
۱
۲
Clube Vital U20
Finished
۲۱:۳۰
Palmeiras U20
۱۰
۰
AD Guarulhos U20
Finished
۲۱:۳۰
  Thailand League 1 Women
Kasem Bundit (W)
۳
۰
Hinkhon United (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Bhutan Premier League
Daga United FC
۱
۲
Royal Thimphu College
Finished
۱۳:۳۰
  Argentina Primera Nacional Reserves
CA Atlanta Reserves
۳
۰
Nueva Chicago Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Serie D
Fluminense PL
۲
۲
Cameta Sport Club
Finished
۰۱:۳۰
Itabuna BA
۱
۱
Democrata Sete Lagoas
Finished
۰۱:۳۰
Treze FC
۲
۰
Potiguar de Mossoro
Finished
۰۲:۳۰
Princesa Solimoes
۳
۱
Humaita
Finished
۰۱:۳۰
  New Zealand Cup Women
Western Springs (W)
۵
۰
Hibiscus Coast (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Northern Ireland Northern Ireland Premier League Women
Linfield (W)
۵
۰
Crusaders Newtownabbey Strikers WFC (W)
Finished
۲۲:۱۵
Lisburn (W)
۰
۱
Lisburn Rangers (W)
Finished
۲۲:۳۰
Glentoran Belfast United (W)
۷
۱
Derry City (W)
Finished
۲۲:۱۵
Larne FC (W)
۷
۰
Mid Ulster (W)
Finished
۲۲:۱۵
  Jordan League Women
Al Isteklal (W)
۱
۲
Al-Hussein SC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Al Naser (W)
۰
۱
Amman FC (W)
Finished
۲۰:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Vancouver Whitecaps II
۴
۱
Minnesota United FC II
Cancelled
۰۴:۳۰
Orlando City II
۲
۳
Chattanooga FC
Finished
۰۲:۳۰
Crown Legacy FC
۰
۳
Philadelphia Union II
Finished
۰۳:۰۰
Inter Miami II
۱
۲
Columbus Crew II
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Campeonato Pernambucano U20
Porto PE U20
۰
۰
Retro FC Brasil U20
Finished
۲۱:۳۰
CA Porto Caruaru U20
۰
۰
Retro FC Brasil U20
Finished
۲۱:۳۰
  Ethiopia Premier League
Fasil Kenema
۰
۱
Defence Force FC
Finished
۱۵:۳۰
Dire Dawa
۱
۰
Kedus Giorgis
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Superettan
Orgryte IS
۱
۱
GIF Sundsvall
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
IFK Hassleholm
۱
۲
IFK Simrishamn
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Lidkopings FK
۱
۱
BK Forward
Finished
۲۰:۳۰
IK Kongahalla
۰
۲
Skovde IFK
Finished
۲۱:۰۰
  Australia Tasmania Championship
Clarence Zebras Reserves
۲
۴
Taroona
Finished
۱۳:۴۵
Glenorchy Knights 2
۱
۹
South Hobart Reserves
Finished
۱۳:۴۵
  Australia Victoria Premier League 2
Essendon Royals
۱
۲
Box Hill United
Cancelled
۱۴:۰۰
Brunswick Juventus
۱
۰
Doveton
Finished
۱۴:۰۰
  Finland Kolmonen
Saaksjaerven Loiske
۴
۰
TP 49
Finished
۱۹:۳۰
LJS
۱
۱
FC Espoo
Finished
۲۰:۳۵
PuiU Helsinki
۳
۱
TiPS
Finished
۱۹:۴۵
Lautp
۲
۰
Peka
Finished
۱۹:۰۰
KaaPo
۳
۰
PIF Parainen
Finished
۱۹:۳۰
Kyparamaki Rangers
۱
۲
Komeetat
Finished
۱۹:۳۰
Valtti
۵
۰
PPJ/Lauttasaari
Finished
۲۰:۰۰
PK Keski-Uusimaa II
۴
۱
MPS
Finished
۱۹:۰۰
FF Jaro II
۱
۲
VPV Pallo-Veikot
Finished
۱۸:۳۰
LPS
۷
۰
HerTo
Finished
۱۹:۴۵
Ylamyllyn Yllatys
۱
۲
SC Zulimanit
Finished
۲۰:۰۰
AIFK Turku
۴
۰
IFK Mariehamn II
Finished
۱۸:۳۰
Masku
۲
۰
SalPa II
Finished
۱۹:۰۰
Toukolan Teras
۳
۳
Lehmon Pallo-77
Finished
۱۹:۳۰
Ponnistajat
۱
۱
Gnistan Ogeli
Finished
۱۹:۴۵
MPS/Atletico Malmi
۰
۳
FC Kontu
Finished
۱۹:۴۵
  Bolivia Reserve League
Real Tomayapo Reserves
۴
۳
Royal Pari Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Mauritania Mauritania Cup
AS Pompier
۰
۰
Chemal FC
Finished
۲۰:۰۰
  Kyrgyzstan Premier League
Ilbirs Bishkek FC
۱
۲
FC Talant
Finished
۱۵:۳۰
FC Alga
۱
۳
Abdish-Ata
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Barra FC SC U20
۶
۰
Figueirense U20
Finished
۲۱:۳۰
  United States WPSL Women
Rebels Empire (W)
۳
۱
Albion San Diego (W)
Finished
۰۶:۳۰
Dayton Dutch Lions (W)
۰
۴
FC Pride (W)
Cancelled
۰۲:۳۰
  Australia NPL South Australia
Modbury Jets
۱
۱
North Eastern Metro Stars
Finished
۱۳:۳۰
  Tunisia Ligue 2
Kalaa Sport
۰
۰
CS Tabarka
Finished
۱۹:۰۰
Rades
۱
۱
JS Kairouan
Finished
۱۹:۰۰
  United States USL League Two
Flatirons Rush SC
۲
۲
Albion Colorado
Cancelled
۰۵:۳۰
RKC Third Coast
۲
۰
Minneapolis City SC ESL2
Finished
۰۳:۳۰
Oakland FC
۰
۴
Midwest United
Finished
۰۲:۳۰
RKC Soccer Club
-
-
Minneapolis City SC ESL2
Finished
۰۳:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
Adelaide University Reserves (W)
۱
۲
West Torrens Birkalla Reserves (W)
Finished
۱۴:۱۵
Salisbury Inter Reserves (W)
۱
۴
Adelaide Comets Reserves (W)
Finished
۱۲:۱۵
  Belarus Vysshaya Liga
FC Isloch Minsk Raion
۱
۰
FC Gomel
Finished
۱۸:۳۰
FC Vitebsk
۰
۱
Torpedo Belaz Zhodino
Finished
۲۰:۱۵
  Croatia 1. NL Promotion/Relegation Playoffs
Orijent 1919
۲
۱
Kustosija
Finished
۱۹:۳۰
  Lithuania I Lyga
FC Garliava
۱
۲
FK Panevezys II
Finished
۱۹:۳۰
FK Neptunas Klaipeda
۵
۰
Hegelmann Litauen II
Finished
۱۹:۳۰
FK Nevezis Kedainiai
۱
۰
FK Riteriai
Finished
۱۸:۳۰
BE1 NFA
۲
۱
Tauras Taurage
Finished
۱۹:۰۰
  Iceland 1. Deild Women
IA Akranes (W)
۰
۳
HK Kopavogur (W)
Finished
۲۲:۴۵
IR Reykjavik (W)
۰
۴
UMF Grindavik (W)
Finished
۲۲:۴۵
Fram Reykjavik (W)
۰
۲
IBV Vestmannaeyjar (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Box Hill United (W)
۲
۱
Bentleigh Greens SC (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Estonia Meistriliiga Women
JK Tallinna Kalev (W)
۰
۲
Flora Tallinn (W)
Finished
۱۸:۳۰
Polva FC Lootos (W)
۱
۵
Saku Sporting (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Czech Republic 3. Liga
FK Apos Blansko
۳
۰
MFK Karvina B
Finished
۱۸:۳۰
SK Hranice
۴
۲
Unicov
Finished
۲۰:۳۰
SC Znojmo
۲
۱
FK Hodonín
Finished
۱۹:۰۰
  Algeria Ligue 1
MC Alger
۳
۲
MC Oran
Finished
۲۰:۳۰
MC El Bayadh
۱
۰
ES Ben Aknoun
Finished
۱۹:۱۵
NC Magra
۲
۳
USM Alger
Finished
۱۹:۱۵
JS Saoura
۱
۲
CR Belouizdad
Finished
۱۹:۱۵
ASO Chlef
۲
۱
US Biskra
Finished
۱۹:۱۵
US Souf
۰
۴
JS Kabylie
Finished
۱۹:۱۵
CS Constantine
۱
۲
ES Setif
Finished
۱۹:۱۵
Paradou AC
۲
۰
USM Khenchela
Finished
۱۹:۱۵
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Sävedalens IF
۲
۲
Lindome GIF
Finished
۲۰:۳۰
  Belarus 1. Division
Kommunalnik Slonim
۱
۰
FK Lokomotiv Gomel
Finished
۱۷:۳۰
BFF Academy Minsk U17
۳
۱
BATE Borisov Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Torpedo Zhodino Reserves
۰
۲
FC Molodechno
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
FC Stockholm Internazionale
۶
۱
Sollentuna Utd FF
Finished
۱۹:۳۰
Umea FC
۴
۰
Friska Viljor
Finished
۲۰:۳۰
  Colombia U19 Championship
Tiendas Margos U19
۱
۰
Independiente Medellin U19
Cancelled
۱۸:۳۰
Depor Valencia FC U19
۰
۵
America de Cali U19
Cancelled
۱۸:۳۰
Tigres U19
۴
۱
Bogota FC U19
Finished
۲۰:۳۰
  Poland IV Liga
Ostrovia Ostrow Wielkopolski
۰
۳
KS Mieszko Gniezno
Finished
۱۹:۳۰
KS Blonianka Blonie
۲
۲
LKS Mazur Karczew
Finished
۲۰:۳۰
  Iceland 2. Deild
Aegir
۰
۰
Kormakur/hvot
Finished
۲۲:۴۵
  Peru Campeonato Nacional Women
Academia Deportiva Cantolao (W)
۰
۲
UNSAAC (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Algeria Youth League
JS Saoura U21
۱
۴
CR Belouizdad U21
Cancelled
۱۲:۳۰
Paradou AC U21
۰
۰
USM Khenchela U21
Finished
۱۲:۳۰
MC El Bayadh U21
۰
۰
ES Ben Aknoun U21
Cancelled
۱۲:۳۰
NC Magra U21
۰
۳
USM Alger U21
Finished
۱۲:۳۰
ASO Chlef U21
۳
۲
US Biskra U21
Finished
۱۲:۳۰
US Souf U21
۱
۲
JS Kabylie U21
Finished
۱۲:۳۰
  Brazil Carioca U20
Rio Sao Paulo RJ U20
۱
۸
Campo Grande RJ U20
Finished
۲۱:۱۵
  United States USL League One
Union Omaha
۴
۱
Spokane Velocity FC
Finished
۰۳:۳۰
  Singapore Premier League
Hougang United FC
۲
۶
Geylang United FC
Finished
۱۵:۱۵
  Iraq Iraqi Premier League
Erbil SC
۰
۰
Al Talaba FC
Cancelled
۱۸:۳۰
  United States National Premier Soccer League
Fort Worth Vaqueros FC
۲
۳
Laredo Heat
Cancelled
۰۴:۰۰
  Kenya Super League
Kibera Black Stars
۰
۱
Mara Sugar FC
Finished
۱۵:۳۰
Mathare United
۳
۰
Darajani Gogo
Finished
۱۲:۳۰
  World Friendly Club Matches
MFK Ruzomberok
۴
۰
FK Humenne
Finished
۱۶:۳۰
  Latvia 1. Liga
FK Rigas Futbola Skola II
۴
۰
JDFS Alberts
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Suomen Cup
PK-35 Helsinki
۴
۰
SexyPoxyt
Finished
۱۹:۳۰
  Argentina U20 Championship
Excursionistas U20
۴
۰
Deportivo Laferrere U20
Finished
۱۸:۰۰
  Latvia Virsliga
Valmieras FK
۶
۱
Tukums 2000
Finished
۱۸:۳۰
  New Zealand Chatham Cup
Auckland United FC
۱
۲
Manurewa AFC
Finished
۱۰:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
Bridlicna
۱
۴
MFK Havirov
Finished
۱۸:۱۵
SFC Opava 2
۲
۱
Jesenik
Finished
۱۸:۳۰
FC Strani
۴
۰
SK Batov
Finished
۱۹:۳۰
Valasske Mezirici
۱
۰
Hlubina
Finished
۱۸:۳۰
Krnov
۴
۱
FC Slavoj Olympia Bruntal
Finished
۱۹:۰۰
Havlickuv Brod
۲
۰
Zbrojovka Brno B
Finished
۱۹:۳۰
FC Rokycany
۲
۳
SK Petrin Plzen
Finished
۱۹:۳۰
Sumperk
۱
۲
SSK Bilovec
Finished
۱۹:۳۰
FC Vratimov
۳
۶
MFK Vitkovice
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Paranaense U20
Patriotas FC U20
۳
۲
Azuriz FC U20
Finished
۲۱:۳۰
  Europe Euro Group A
Germany
۵
۱
Scotland
Finished
۲۲:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
Vikingur Gota II
۳
۱
FC Hoyvik
Finished
۲۱:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
IFK Eskilstuna
۳
۲
Smedby AIS
Finished
۲۱:۰۰
Nacka Iliria
۱
۴
IFK Haninge
Finished
۲۱:۰۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Skeid Oslo
۲
۲
Grorud
Finished
۱۹:۳۰
  Estonia Esiliiga
FC Tallinn
۱
۱
Tartu JK Welco
Cancelled
۲۰:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Vidar
۴
۰
Staal Jørpeland
Finished
۱۹:۳۰
  Algeria League Women
CS Constantine (W)
۷
۰
USF Bejaia (W)
Cancelled
۱۱:۰۰
CM Batna (W)
۱
۰
MZ Biskra (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Kazakhstan Super League Women
Tomiris Turan (W)
۳
۱
Okzhetpes (W)
Finished
۱۰:۰۰
  Myanmar U20 League
Dagon Star United U20
۲
۰
Yangon United U20
Finished
۱۲:۳۰
ISPE U20
۴
۰
Thitsar Arman U20
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Lions FC (W)
۲
۰
Football Queensland QAS (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Mongolia Premier League
Bavarians FC
۲
۹
Khaan Khuns Erchim
Finished
۱۴:۴۵
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Minas Boca U20
۰
۱
Athletic Club MG U20
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
FC Sparta Brno
۵
۱
FC Kurim
Finished
۱۸:۰۰
FC Rapotic 1943
۱
۰
TJ Nova Ves
Finished
۱۸:۳۰
Slavoj Myto
۲
۴
Rapid Plzen
Finished
۱۹:۳۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 2
Saturn Ramenskoye
۲
۰
Znamya Truda OZ
Finished
۱۹:۰۰
  Burkina Faso Premier League
Salitas
۱
۳
Majestic FC
Finished
۱۹:۳۰
  Austria 2. Landesliga
SV Ubelbach
۲
۲
SV Thal
Finished
۲۰:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید